Kontakt

Polskie Towarzystwo Geodezyjne
Prezes Zarządu PTG:
Dorota PAWŁOWSKA-BASZAK
Adres do korespondencji:
ul. Władysława Łokietka 18
59-220  LEGNICA


Zarząd PTG:
E-mail: zarzad@ptg-org.pl

Komisja Rewizyjna PTG:
E-mail: komisja.rewizyjna@ptg-org.pl

Sąd Koleżeński PTG:
E-mail: sad.kolezenski@ptg-org.pl


NIP: 637-215-37-14
REGON: 121032220
KRS: 0000333653

Numer konta:
mBank
74 1140 2004 0000 310279 379255

Członkostwo w PTG

Instytucje geodezyjne







Autor: pawel880 Wątek: Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk  (Przeczytany 4787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawel880

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Jedna prosta idea
  • System:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Przeglądarka:
  • Chrome 33.0.1750.154 Chrome 33.0.1750.154
Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk
« dnia: 8 Kwietnia 2014, 13:23 »
Witam.

Czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić w sytuacji, gdy były pracodawca nie chce mi podbić dziennika praktyk? Czy dowodem, że wykonywałem faktycznie dane prace mogą być np. umowa o pracę, wystawione zaświadczenia, referencje? Albo sam fakt mojego podpisu na szkicach, obliczeniach, mapach oddanych do ośrodka?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline Wioletta H-S

  • Członek PTG
  • ***
  • Wiadomości: 500
  • Płeć: Kobieta
  • Uśmiech najkrótszą drogą do człowieka....
  • System:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Przeglądarka:
  • Chrome 33.0.1750.154 Chrome 33.0.1750.154
Odp: Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Kwietnia 2014, 22:31 »
Zgodnie z Rozp. o uprawnieniach zawodowych (przed 22.02.2014):
Cytuj
§ 8. Osoba zainteresowana dokumentuje praktykę zawodową zaświadczeniem pracodawcy lub składa oświadczenie dotyczące praktyki zawodowej.

www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl

Bo największy przeciwnik czeka na mnie w lustrze...

Offline pawel880

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Jedna prosta idea
  • System:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Przeglądarka:
  • Chrome 33.0.1750.154 Chrome 33.0.1750.154
Odp: Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Kwietnia 2014, 23:10 »
Zgodnie z Rozp. o uprawnieniach zawodowych (przed 22.02.2014):
Dziękuję za odpowiedź. Kolega, który jest w podobnej sytuacji złożył wniosek o nadanie uprawnień właśnie wraz z tym oświadczeniem. Wczoraj otrzymał pismo z GUGIKu, że musi uzupełnić dziennik praktyk o pieczątki pracodawcy. Rozumiem, że może powołać się na ten artykuł Rozporządzenia i GUGIK nie powinien robić mu dalej problemów?

Offline Wioletta H-S

  • Członek PTG
  • ***
  • Wiadomości: 500
  • Płeć: Kobieta
  • Uśmiech najkrótszą drogą do człowieka....
  • System:
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Przeglądarka:
  • Chrome 33.0.1750.154 Chrome 33.0.1750.154
Odp: Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Kwietnia 2014, 18:12 »
Wiem, że "niektóre" komisje wymagają pieczątek ale w rozporządzeniu wyraźnie jest napisane i komisja winna się trzymać przepisu prawa...
www.geodetachelm.pl
www.geodezja-chelm.pl

Bo największy przeciwnik czeka na mnie w lustrze...

Offline Pesto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Jedna prosta idea
  • System:
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Przeglądarka:
  • Firefox 37.0 Firefox 37.0
Odp: Pytanie odnośnie "starego" dziennika praktyk
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwietnia 2015, 13:10 »
Witam,

zgadza się. Jeżeli pracodawca zgadza się na praktyki winien prowadzić zapisy. Zgoda na potwierdzenie odbytych praktyk jest normalna. Nie wiem dlaczego nie wyraża zgody.


http://zomerska.pl/trener-personalny
« Ostatnia zmiana: 2 Czerwca 2015, 08:51 przez Pesto »