*

Członkostwo w PTG

Instytucje geodezyjneOgłoszenie o Walnym Zebraniu Członków PTG - jesień 2013r.

OGŁOSZENIE O WALNYM ZEBRANIU CZŁONKÓW

Na podstawie §18 ust.2 Statutu Zarząd Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego
zwołuje

w dniu 26 października 2013r.
Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego.


1. Miejsce spotkania:
ośrodek wypoczynkowy „Dworek Jurajski” w m. Domaniewice, gmina Wolbrom, powiat olkuski, woj. małopolskie.
adres: Domaniewice 69a, 32-310 Klucze, małopolskie
telefon: 32 644-74-34, telefon kom.: 508-759-320, 516-173-190
http://www.dworekjurajski.pl/index.html

2. Koszt pobytu:
Planowany koszt pobytu jednej osoby od piątku po południu (25 października) do godzin południowych w niedzielę (27 października), uwzględniając wszystkie posiłki, noclegi i wynajem sali konferencyjnej, wynosi 160 zł. W przypadku zgłoszenia przyjazdu tylko w sobotę, koszt pobytu będzie obejmował wyłącznie koszty posiłków w wysokości 50 zł (śniadanie, obiad, uroczysta kolacja). Wszystkie koszty związane są wyłącznie z pokryciem pobytu na Walnym Zebraniu Członków. Inne nietypowe terminy uczestnictwa w Zebraniu i związane z tym koszty prosimy uzgadniać indywidualnie drogą mail-ową.
Wpłaty za pobyt prosimy dokonywać do dnia 18 października 2013r. na konto bankowe PTG: 38 1020 2498 0000 8902 0451 4261 z dopiskiem „Walne 2013”.

3. Organizacja spotkania:
Na piątek planowane jest spotkanie przybyłych Członków i Sympatyków PTG przy uroczystej kolacji. W sobotę po śniadaniu, o godz.10-tej odbędzie się Walne Zebranie Członków, na którym podsumujemy dotychczasowe nasze działanie oraz dokonamy wyboru nowych władz Stowarzyszenia na kadencję 2013-2015r. Po obiedzie ok. godz.15-tej planowane jest przeprowadzenie ogólnej dyskusji w sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia oraz sprawach bieżących. Na wieczór planowana jest uroczysta kolacja, która zgodnie z tradycją naszego Stowarzyszenia będzie trwała zapewne do późnych godzin nocnych, gdzie wymienimy się naszymi doświadczeniami i poglądami. W niedzielę po śniadaniu każdy wykorzysta swój czas według własnej woli korzystając z uroków jury krakowsko-częstochowskiej.

W przerwie obrad Walnego Zebrania Członków przewidywana jest prezentacja firmy Art-Geo z Kolna (woj. podlaskie) odbiornika GNSS produkcji Navcom, pracującego w systemie StarFire GNSS. System ten jest o tyle ciekawy, że odbiornik oprócz GPS i Glonass obsługuje także system GSBAS. Korekty RTK w tym systemie rozprowadzane są bezpośrednio z satelitów, co oznacza że nie są potrzebne modemy radiowe i (lub) GPRS i nie jest wymagane korzystanie z poprawek systemu ASG-EUPOS (logowanie się do tego sytemu). Rozwiązanie to wydaje się być interesujące chociażby z tego powodu, że już zapowiedziano wprowadzenie w najbliższej przyszłości dość znacznych opłat za korzystanie z systemu ASG-EUPOS (rzędu 1800 zł rocznie).

Do uczestniczenia w Zebraniu Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkich Członków, a także sympatyków PTG.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania, w tym dotyczące kosztów uczestnictwa w Zebraniu, prosimy kierować drogą e-mail na adres Zarządu PTG: zarzad@ptg-org.pl
W imieniu Zarządu
Jarosław Formalewicz

Prezes Zarządu PTG

Artykuły w « Informacje ogólne »

Komentarze *