*

Członkostwo w PTG

Instytucje geodezyjneOgłoszenie o Walnym Zebraniu Członków PTG - Jesień 2017

OGŁOSZENIE O WALNYM ZEBRANIU CZŁONKÓW

Działając na podstawie §18 ust.2 Statutu
Zarząd Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego
zwołuje
w dniu 11 listopada 2017r. o godz. 10.00 w m. Piotrków Trybunalski
Walne Zebranie Członków
Polskiego Towarzystwa Geodezyjnego.


1. Miejsce spotkania:
Sala konferencyjna hotelu Agat m. Piotrków Trybunalski
adres: Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego 118
http://www.hotelagat.pl/

2. Organizacja spotkania:

10:00 Otwarcie Walnego Zebrania Członków PTG; Przedstawienie sprawozdań z działalności organów statutowych  Stowarzyszenia. Wystąpienie Prezesa Zarządu PTG.

12.00 Wybór nowych władz Stowarzyszenia na kadencję 2017-2019r.

14:00 Ogólna dyskusja w sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia, opracowania dalszej strategii działania oraz w sprawach bieżących..Zamknięcie obrad.

UWAGA: Zapraszamy także do wzięcia udziału w spotkaniach integracyjnych, jakie tradycyjnie odbywają się przy uroczystych kolacjach poprzedzających obrady (w piątek) i po ich zakończeniu (w sobotę), gdzie można będzie wymienić się własnymi doświadczeniami i przedyskutować bieżące problemy związane z pracą zawodową.

3. Koszt pobytu

Informujemy, że uczestnictwo wyłącznie w formalnych obradach Walnego Zabrania Członków jest bezpłatne – koszty wynajmu sali konferencyjnej oraz cateringu w całości pokryte zostaną z budżetu PTG.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa w Walnym Zebraniu Członków, w której można zadeklarować także chęć udziału w spotkaniach, które odbędą się przy okazji organizacji WZC (rezerwacja noclegów i zamówienia posiłków) oraz wszelkie zapytania dotyczące organizacji Zebrania prosimy kierować na adres e-mail: zarzad@ptg-org.pl

Karta uczestnictwa na Walnym Zebraniu Członków: Prosimy o wypełnienie karty...


Informujemy, że indywidualne zawiadomienia o zwołaniu Walnego Zebrania zostały rozesłane do wszystkich Członków Stowarzyszenia drogą mail-ową w dniu 11 października 2017r
W imieniu Zarządu
Jarosław Formalewicz

Prezes Zarządu PTG

Artykuły w « Informacje ogólne »

Komentarze *