*

Członkostwo w PTG

Instytucje geodezyjneKrosno w gronie powiatów, które w sposób właściwy realizują postanowienia art.12b ust.5 ustawy Pgik.

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Krośnie dołączyło do grona powiatów, które w sposób właściwy realizują postanowienia art.12b ust.5 ustawy Pgik.

W załączeniu przedstawiamy pismo Pana Grzegorza RYBKI - Naczelnika Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Krośnie z dnia 31 marca 2015r., jakie skierował do Starosty Powiatu Krośnieńskiego.

Polskie Towarzystwo Geodezyjne z uznaniem i satysfakcją odnotowuje działanie zarówno Geodety Powiatowego, jak i Starosty w Krośnie. Dziękujemy za mądrą i odważną decyzję, która powinna stać się wzorem dla innych powiatów, jeszcze zwlekających z podjęciem takiego - słusznego - rozstrzygnięcia.


<a href="http://www.ptg-org.pl/pisma/_Inne/2015-03-31_Stanowisko_Starosty_Krosnienskiego_ws._klauzulowania_dokumentow_geodezyjnych.PDF" target="_blank">http://www.ptg-org.pl/pisma/_Inne/2015-03-31_Stanowisko_Starosty_Krosnienskiego_ws._klauzulowania_dokumentow_geodezyjnych.PDF</a>

Artykuły w « Informacje ogólne »

Komentarze *