Kontakt

Polskie Towarzystwo Geodezyjne
Prezes Zarządu PTG:
Dorota PAWŁOWSKA-BASZAK
Adres do korespondencji:
ul. Władysława Łokietka 18
59-220  LEGNICA


Zarząd PTG:
E-mail: zarzad@ptg-org.pl

Komisja Rewizyjna PTG:
E-mail: komisja.rewizyjna@ptg-org.pl

Sąd Koleżeński PTG:
E-mail: sad.kolezenski@ptg-org.pl


NIP: 637-215-37-14
REGON: 121032220
KRS: 0000333653

Numer konta:
mBank
74 1140 2004 0000 310279 379255

Członkostwo w PTG

Instytucje geodezyjne







Autor: Adam Wójcik Wątek: Liczba Użytkowników Forum.  (Przeczytany 5521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Wójcik

  • Członek PTG
  • ***
  • Wiadomości: 2864
Liczba Użytkowników Forum.
« dnia: 25 Października 2011, 17:55 »
Witam.

Mam pytanie... Dlaczego licznik na stronie głównej Forum wskazuje na dzień dzisiejszy (25 października 2011r.) 90-ciu Uzytkowników, podczas gdy na liście uzytkowników (dostępnej po zalogowaniu pod pozycją "Użytkownicy") widnieje ich "zaledwie" 52?

Nie to, żebym się "czepiał"... Ale coś mi tutaj nie pasuje...

Pozdrawiam, Adam Wójcik.
Geodezja, w przeciwieństwie do matematyki, jest jednym wielkim błędem...

Offline Jarek Thor

  • Zarząd PTG
  • *****
  • Wiadomości: 2445
Re: Liczba Użytkowników Forum.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2011, 20:36 »
Ktoś za chwile bedzie 100-tnym użytkownikiem naszego forum  8-) . Może wypadałoby to jakoś uczcić?   ;)

Offline eljotp

  • goście
  • *
  • Wiadomości: 2390
    • http://wbgsc.pl
Re: Liczba Użytkowników Forum.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopada 2011, 09:40 »
Cytat: "Jarek Thor"
Ktoś za chwile bedzie 100-tnym użytkownikiem naszego forum  8-) . Może wypadałoby to jakoś uczcić?   ;)
Jarek,
licznik pokazuje nieprawdziwe dane i to należy jak najszybciej poprawić. Na listwie górnej po prawej stronie jest zakładka 'Użytkownicy', po jego wciśnięciu dostajemy wykaz Użytkowników. Na dzisiaj, godzinę 9:40 jest na pierwszej stronie 25, na drugiej 25, i na trzeciej 9 Użytkowników, ostatni jest 'blackjack' tak jak na stopce strony głównej. Ale to jest jedyne co się zgadza jeśli chodzi o Użytkowników.

Z ilością postów też jest coś nie tak... pierwszy dział 'Mam problem... Proszę o pomoc...', na stronie pierwszej widnieje 68 postów w 10 wątkach, ale po wejściu w dział i policzeniu postów jest ich 58  :cry:

Nie chce mi się sprawdzać dalszych działów i wątków... ale istniej prawdopodobieństwo, że jest podobnie...
Ja rozumiem, że nie jest to niczyja wina, a już na pewno nie osób odpowiedzialnych za prowadzenie naszej strony Jacka i Łukasza, ale przychylam się do sugestii Adam, że coś z tym fantem należy zrobić, abyśmy nie spotkali się z zarzutem, że jesteśmy jako PTG niewiarygodni bo sztucznie podnosimy sobie statystyki.

Powtarzam, ja nie mam pretensji do nikogo, bo jest to zapewne wina szablonu systemu CMS a konkretnie tej 'templatki' którą Łukasz użył. Może trzeba poszukać innej i ją zmienić...
Bo np. na moim forum CHC24 (szablon 'Absolution') co do liczby Użytkowników - 53. działa poprawnie tzn. zgadza się i w stopce, i w wykazie. A przecież gotowych szablonów są setki, jak nie tysiące...
Pozdrawiam Leszek

"Przecież to oni wiedzą jedynie
Jak świat wygląda, a jak powinien"


"Rząd nie ciąża
Da się usunąć"


Piotr Bukartyk

Offline Adam Wójcik

  • Członek PTG
  • ***
  • Wiadomości: 2864
Re: Liczba Użytkowników Forum.
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Grudnia 2011, 17:31 »
Witam.

Widzę, że wreszcie "Ktoś" zrobił porządek z listą Użytkowników zarejestrowanych na Forum. I bardzo dobrze...

W mojej ocenie jeszcze kilka wpisów (kont) winno zostać "wyciętych" -> Takich, które od dnia założenia nie odnotowały jakiegokolwiek wejścia na Forum. A jest kilku takich "martwych" Użytkowników...

Pozdrawiam, Adam Wójcik.
Geodezja, w przeciwieństwie do matematyki, jest jednym wielkim błędem...

Offline Jarek Thor

  • Zarząd PTG
  • *****
  • Wiadomości: 2445
Re: Liczba Użytkowników Forum.
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Grudnia 2011, 21:47 »
Każdy piszący tu ma prawo do własnego zdania. Ty też Adamie. Ale co Ci przeszkadza, że ktoś się zarejestrował i nic nie pisze? Gdzieś jest napisane, że można się logować pod warunkiem, że się pisze? Gdzieś jest zabronione milczenie? Czasami zgodnie z przysłowiem właśnie milczenie jest złotem w odróżnieniu od mowy (pisania w przypadku forum). A ponadto jest jeszcze jedno bardzo mądre powiedzenie. Własne zdanie ma każdy tak samo jak dupę. Ale czy każdy musi tą własną dupę pokazywać? Skoro każdy ma tu prawo głosu/milczenia także, to nie podoba mi się stawianie tego typu stwierdzeń, że można tu być pod warunkiem, że się pisze. A już zupełnie nie rozumiem, na jakiej podstawie admin miałby kogokolwiek stąd "wycinać" i Ty próbujesz być sędzia w tej sprawie. To jest zdecydowanie forum publiczne i dopóki nikt nie łamie ogólnie przyjętych w necie zasad, nikt nie będzie stąd bezpodstawnie "wycinany". I wierzę, że to co napisałem jest zdaniem zdecydowanej większości osób związanych z PTG. Tak więc wszyscy goście mile są tu widziani. Zarówno Ci gadatliwi jak i Ci, którzy chcą sobie tylko poczytać.
pozdrawiam
Jarek

Offline Adam Wójcik

  • Członek PTG
  • ***
  • Wiadomości: 2864
Re: Liczba Użytkowników Forum.
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Grudnia 2011, 15:50 »
Ale mi się oberwało... :)

Mam za swoje... "Odszczekuję" zatem to co napisałem w ostatnim poście... I będę milczał... :oops:

Pozdrawiam, Adam Wójcik.
Geodezja, w przeciwieństwie do matematyki, jest jednym wielkim błędem...